Praca w Eltermchłód

Umiesz pracować? Doceniasz profesjonalizm? Odezwij się do nas

Bądź częścią naszego przedsięwzięcia

Firma eltermchłód świadczy usługi w zakresie wszelkiego rodzaju prac elektrycznych, wykonujemy przyłącza elektryczne zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Montujemy instalacje elektryczne klasyczne, fotowoltaikę, a także inteligentne rozwiązania bazujące na systemie KNX.

Firma specjalizuje się również w instalacjach klimatyzacyjnych tak dla domów, jak i biur.

Poszukujemy do pracy ludzi, którzy cenią swój rozwój, chętnych nauki nowych przyszłościowych technologii.

Nasza propozycja?

Jesteśmy otwarci na współpracę na elastycznych warunkach. Zależnie od zadań proponujemy umowę o pracę, umowę zlecenie, a także na partnertwo na zasadach B2B.

Szukasz pracy ?

Dołącz do nas!

Elektryk

Skierniewice i okolice

Wymagania

– prawo jazdy kategorii B
– uprawnienia SEP do 1kV

Zakres obowiązków

– budowa tras elektrycznych
– montaż białego osprzętu
– montaż rozdzielni elektrycznych
– konserwacja instalacji elektrycznych

Pomocnik elektryka

Wymagania

Zainteresowany?

+48 518 047 515

Dodatkowe oferty

OLX