Eltermchłód https://eltermchlod.pl Elektroinstalator w woj. łódzkim i mazowieckim Wed, 02 Sep 2020 09:51:08 +0000 pl-PL hourly 1 https://eltermchlod.pl/wp-content/uploads/2019/04/cropped-LOGO-OK-rgb-internet-32x32.jpg Eltermchłód https://eltermchlod.pl 32 32 Wizualizacja w domu inteligentnym https://eltermchlod.pl/wizualizacja-w-domu-inteligentnym/ Sat, 27 Jun 2020 12:59:08 +0000 https://eltermchlod.pl/?p=1331 Wizualizacje w domu inteligentnym można zbudować na wiele sposobów i do różnych celów. Jedne pozwalają na sterowanie wszystkimi możliwymi elementami domu, inne dają dostęp do funkcji niedostępnych z poziomu zwykłych ściennych przycisków. W tym artykule prezentujemy kilka wizualizacji z krótkim ich opisem.

Artykuł Wizualizacja w domu inteligentnym pochodzi z serwisu Eltermchłód.

]]>
Wizualizacje w domu inteligentnym można zbudować na wiele sposobów i do różnych celów. Jedne pozwalają na sterowanie wszystkimi możliwymi elementami domu, inne dają dostęp do funkcji niedostępnych z poziomu zwykłych ściennych przycisków. Poniżej prezentujemy kilka wizualizacji z krótkim opisem:

Numer 1
Wizualizacja

Wizualizacja nr 1 – sterowanie w łazience

Wizualizacja

Wizualizacja demo nr 1 – sterowanie temperaturą

Ta wizualizacja została zbudowana pod kątem wyświetlania na konkretnym modelu iPada. Z jej poziomu można wysterować wszystkimi punktami oświetleniowymi, zarówno załączanymi, jak i ściemnianymi. Daje też dostęp do poszczególnych zasłon oraz kilku dodatkowych funkcji systemu ogrzewania (tymczasowe podgrzanie podłóg, blokada systemu klimatyzacji). W przypadku tego domu zastosowano też unikalny algorytm scenariuszy, dzięki któremu użytkownik może je dowolnie modyfikować bez udziału programisty. Są one widoczne na każdym jednym ekranie wizualizacji, więc dostęp do nich jest zawsze natychmiastowy.

Inne wizualizacje

Więcej przykładów już wkrótce!

Artykuł Wizualizacja w domu inteligentnym pochodzi z serwisu Eltermchłód.

]]>